Kočičí celebrity (část 2.) – Kocour Coby, Snoopy a kočička Smoothie

Coby the CatDalší kočičí celebritou, která zcela ovládla sociální sítě je kocour Coby. Jeho nepřehlédnutelným poznávacím znamením jsou jeho pronikavě modré oči. Jsou tak nádherně kobaltově modré, že se na ně skoro nejde vynadívat. Jejich krása uhranula již 1,1 mil. fanoušků na Instagramu (cobythecat). Coby je krátkosrstá britská kočka, která má navíc nádhernou bílo-stříbřitou srst, takže kontrast s modrými očima je naprosto dokonalý.

Není zcela jasné kde Coby žije (nejspíš to bude Amerika  – podle některých fotografií). Jeho majitelka o něm říká, že je velmi hravý, miluje tuňáka a pobyt v koupelně, což je prý důvod, proč se často na fotkách zachycen právě ve vaně nebo umývadle. Kromě Cobytoho bude zřejmě dost trpělivý, protože občas musí vydržet focení v různých oblečcích, které pro něj panička vymyslí a také natáčení krátkých videí z jeho života.  Pravá hvězda musí pro slávu holt něco vydržet. Naštěstí britské kočky jsou známé svou klidnou povahou, takže ani Cobyho nic jen tak snadno nerozhodí. Vypadá, že to všechno bere přímo s anglickým klidem a nadhledem.

SmoothieDalší okatou krasavicí je kočička Smoothie – dlouhosrstá britská kočka. Je to opravdová kočičí modelka, která ví jak správně pózovat. Kromě nádherné dlouhé srsti jsou její ozdobou krásné zelené oči. Instagramových fanoušků (smoothiethecat) má přesně tolik jako Coby – 1,1 mil. Jsou jí 3 roky a žije se svými majiteli v Holandsku. Její hlavní aktivitou je pózování pro fotografie a videa a hraní si se svým mladším a téměř stejně tak krásným bráškou jménem Milkshake. Je prý trošku plachá a velice něžná, jednoduše správná kočičí slečna.

Jako třetí je tady kocour s velkými hnědými očima. Snoopy je exotická krátkosrstá kočka, která se narodila 11. května 2011 a žije v Chengdu, Sichuan (Čína). Dle své majitelky tráví 17 hodin denně spaním, 2 hodiny denně si hraje, 1 hodinu denně ho kartáčují, 2 hodiny denně jí a 2 hodiny denně přemýšlí o kočičích věcech. Na Instagramu se objevují fotografie publikovány na čínském webu, účet vede zřejmě nějaký fanoušek a aktuálně má 359 tis. fanoušků (snoopybabe). Své příznivce si zcela určitě získal svým něžným až naivním pohledem, převleky i různými vtípky, které na internet umístňují zřejmě z velké části jeho fanouškové. Musím za sebe říct, že mě pohled na něj vždy zvedne náladu 🙂

SnoopySnoopySnoopy

 

 

 

 

 

 

 

 

A na úplný závěr tady mám ještě jednoho zelenookého krasavce, kterého hvězda prudce stoupá. Bohužel jsem mi o něm nepodařilo nic zjistit až na skutečnost, že je nádherný a jmenuje se Little Lord Reginald (pod tímto jménem ho najdete i na Instagramu).

Tak, který z těchto krasavců je vaším favoritem?

Little Lord Reginald

Little Lord Reginald

Little Lord Reginald

Zdroje: Paw culture, Bored Panda, Love Meow, Pinterest

I nás můžete sledovat na Instagramu pod profilem kockosvet.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *